راهکارها و کاربرد های ویدئوکنفرانس در پزشکی و سلامت

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۲۸:۰۴ بعد از ظهر

 

راهکارها و کاربردهای ویدئو کنفرانس در صنعت

کاربرد های ویدئو کنفرانس در بانکداری 

راهکارهای ویدئو کنفرانس در پزشکی و سلامت

راهکارهای ویدئو کنفرانس در نظام حقوقی و قضایی

راهکارهای ویدئو کنفرانس در صنعت بیمه

راهکارهای ویدئو کنفرانس در آموزش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راهکارها و کاربردهای ویدئو کنفرانس در پزشکی و سلامت

پزشکان مجرب در مقایسه با تعداد بیماران نیازمند به تخصص آنها بسیار کم هستند. این متخصصین در واحدهای درمانی بزرگ یا در نقاط خاصی مستقر هستند در حالیکه بیماران نیازمند در هر جایی ممکن است باشند و همیشه انتقال آنها به محل حضور متخصص ممکن نیست و حضور پزشکان متخصص بر بالین این بیماران غیر ممکن تر.

شما بیماران را معالجه می‌کنید. دانش‌جویان پزشکی را آموزش می‌دهید. یک بیمارستان را اداره می‌کنید و شاید رئیس یک دانشکده پزشکی هستید.

در هر کدام از این موقعیت‌ها که باشید، باید چندین کار را در طول روز انجام دهید. بیماران را ویزیت کنید. در دانشگاه حضور داشته باشید. به بیمارستان بروید و در جلسات بیمارستان شرکت کنید.

فاصله‌ها، همیشه دغدغه شما بوده‌ است. همیشه با خود می‌گویید، کاش می‌توانستید در یک زمان در چند مکان باشید. بیایید واقع‌بین باشیم. نمی‌توان در یک زمان، در چند جای مختلف بود، اما می‌توان با تکنولوژی همراه بود و از آن برای چیره‌شدن بر این مشکلات بهره برد.

پیشنهادما برای شما ساده، آسان و البته ارزان است. از فناوری ویدئوکنفرانس استفاده کنید.

شما می‌توانید با استفاده از فناوری ویدئو کنفرانس به راحتی در هر کجا که هستید بیمارانتان را ویزیت کنید.
ما ویدئوکنفرانس را برای تمام بیماران شما تجویز نمی‌کنیم. ما هم مانند شما می‌دانیم که بسیاری از کِیس‌ها را نمی‌توان از راه دور ویزیت کرد. اما ویزیت‌های دوره‌ای و مراقبت‌های بعد از عمل قطعا می‌توانند از طریق فناوری ویدئو کنفرانس انجام بگیرند.
تصور کنید در مطب خود نشسته‌اید و بیماران زیادی در اتاق انتظار نشسته‌اند. ناگهان از بیمارستان با شما تماس می‌گیرند و از شما می‌خواهند که برای ویزیت بیماری که به تازگی عمل شده به بیمارستان بروید. حتی تصورش هم سخت است.

بیماران زیادی در سراسر کشور نیازمند ویزیت شما هستند. سفر به شهرهای دور، همیشه و برای همه پزشکان و متخصصان ممکن نیست. اما به راحتی و بدون صرف وقت زیاد، می‌توانید آن‌ها را از مطبتان در تهران، شیراز، مشهد و یا هر شهر دیگری ویزیت کنید.

ویزیت بیماران از تمام نقاط کشور و بدون محدودیت
ارسال پرونده و اطلاعات پزشکی بیمار برای پزشکان و متخصصان
استفاده از همه ابزارهای ممکن بدون محدودیت. مانند موبایل‌، لپ‌تاپ، PC و تبلت

 

ویدئو کنفرانس و مدیریت بیمارستانی

مدیریت بیمارستان‌ها، وظفه بسیار دشواری است. بخش‌های متعدد پزشکی، اتاق‌های عمل، بیماران متعدد و امور جاری بیمارستان. همه این‌ها نیازمند نظارت مستمر و دقیق است. اما این نظارت برای مدیران بیمارستان‌ها بسیار وقت‌گیر است. چرا که حضور مداوم در بیمارستان برای همه پزشکان و مدیران بخش‌ها گاه ممکن نیست.
اما شما می‌توانید با استفاده از ویدئو کنفرانس هر لحظه که بخواهید با هرکدام از مدیران خود ارتباط ویدئویی با کیفیت داشته باشید. با استفاده از فناوری ویدئو کنفرانس، می‌توانید در هر زمان نیاز جلسه‌ای را با حضور همه مدیران بخش‌ها تشکیل دهید. آن هم در حالی که خودتان در دانشگاه هستید، مدیر بخش رادیولوژی در کنفرانسی در آلمان و مدیر بخش جراحی بیمارستان شما در مطب.

برگزاری جلسات مجازی به وسیله ویدئو کنفرانس بدون محدودیت زمان و مکان
مدیریت جلسات مجازی توسط مدیر جلسه
تماشای فایل‌های مورد نیاز توسط اعضای جلسه
برقراری تماس وبدئویی در زمان‌های مورد نیاز
استفاده از همه ابزارهای ممکن بدون محدودیت. مانند موبایل‌، لپ‌تاپ، PC و تبلت

 ویدئو کنفرانس و آموزش پزشکی از راه‌دور

شما بهتر از ما می‌دانید که آموزش پزشکی، به ویژه در رشته‌های جراحی چه کار توانفرسا و سختی است. دانش‌جویان برای آموزش جراحی، می‌بایست در اتاق‌های عمل باشند. اما حضور همه دانشجویان در اتاق‌های عمل گاه غیرممکن است. آن‌هم زمانی که یکی از اساتید حاذق، قرار است عملی پیشرفته را انجام دهد. این‌جاست که اگر اتاق عمل به اندازه کلاس‌های درس باشد، بازهم باید عده‌ای باید پشت در بایستند.

اما چرا از تجربه موفق جهانی بهره نمی‌برید؟ چرا امکانی را فراهم نمی‌کنید تا همه دانشجویان و جراحان علاقه‌مند بتوانند در اتاق عمل باشند؟
تصور کنید اگر پروفسور سمیعی از ویدئوکنفرانس برای آموزش تکنیک‌های جراحی به جراحان سراسر دنیا بهره نمی‌گرفت، دانش او به دیگر جراحان منتقل نمی‌شد.
شما هم با تکنولوژی همراه شوید. از فناوری ویدئو کنفراس  استفاده کنید و امکان بهره‌گیری از عمل جراحی را برای جراحان و دانش‌جویان علاقه‌مند فراهم کنید.

مشارکت  تعداد زیادی از دانشجویان از سراسر کشور در کلاس آموزشی و در اتاق عمل
نمایش تصاویر آندوسکوپی و علائم حیاتی بیمار به صورت جداگانه برای هر کدام از دانش‌جویان شرکت‌کننده
ارسال پرونده و اطلاعات پزشکی بیمار برای دانشجویان کلاس در قالب فایل‌های مختلف
مشارکت فعال دانش‌جویان در کلاس و طرح سوال
استفاده از همه ابزارهای ممکن بدون محدودیت. مانند موبایل‌، لپ‌تاپ، PC و تبلت
ارسال تصاویر با کیفیت Full HD

شرکت خدمات پاسارگاد