بهترین راه حل برای ویدئوکنفرانس چند نقطه ای

سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۱:۴۲:۲۵ قبل از ظهر

• در حال حاضر شرکت آوا ارتباط برای مکالمات چند نقطه ای هم راه حل نرم افزاری و هم راه حل سخت افزاری را ارائه می دهد، بنابراین با توجه به نیاز خود، چگونه می توان انتخاب مناسبی داشت؟
اطلاعات بیشتر

10نکته قابل تامل قبل از سرمایه گذاری بر روی ویدئو کنفرانس

چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ , ۱۴:۲۶:۴۵ بعد از ظهر

ویدئو کنفرانس را کاوش کنید. ویدئو کنفرانس برای همه! (بله، منظور ما واقعا همه است.) برای مدت های مدیدی تصور بر این بود که ویدئو کنفرانس یک فن آوری برای نیمه برتر (جوامع تجاری) است، فن
اطلاعات بیشتر

کاربردهایی مفید از ویدئو کنفرانس

چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ , ۱۴:۲۱:۳۸ بعد از ظهر

ضبط و بازپخش ویدئوها از مهمترین و خلاقانه ترین امکاناتی است که صنعت ویدیو کنفرانس در اختیار ما قرار می دهد. دیدن اشخاص علاوه بر شنیدن صدایشان تاثیر شگرفی در ملاقات ها و جلسات روزانه اداری و شرکت ها داشته ولی توانایی ضبط و استفاده از آنها در مواقع نیاز، تکنولوژِی ویدئو کنفرانس را به بالاترین حد خود رسانده است.
اطلاعات بیشتر

اشکال مختلف ارتباط ویدئو کنفرانس

چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ , ۱۴:۲۰:۲۹ بعد از ظهر

تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری به شکل های مختلف می توانند ترکیب شده و شبکه ویدئو کنفرانس را تشکیل دهند. نوع تجهیزات بسته به نیاز پروژه تعیین می شوند این سیستمها از نظر پورت های فیزیکی و قابلیت هایی مثل MCU داخلی از یکدیگر متمایز می گردند. بستر شبکه می تواند بسیار متنوع باشد. در واقع شبکه ویدئو کنفرانس حساس به بستر فیزیکی نیست. هر شبکه ای که بتواند بسته های IP را انتقال دهد و پهنای باند کافی برای برقراری ارتباط را داشته باشد ، برای ویدئو کنفرانس قابل استفاده است ولی کیفیت ارتباط بسیار وابسته به کیفیت خط ارتباطی است. هر قدر پهنای باند ارتباط بیشتر بوده و خط پایدارتر باشد و زمان تاخیر کمتر ، کیفیت ارتباط بهتر خواهد بود.
اطلاعات بیشتر

آموزش از راه دور

چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ , ۱۴:۱۹:۴۰ بعد از ظهر

تکنولوژی آموزش از راه دور به وسیله ویدئو کنفرانس، آموزگاران و دانشجویان را قادر می سازد تا حیطه آموزش و یادگیری خود را تا حد بسیار وسیعی فراتر از کلاس های درس گسترش دهند. در حال حاضر آموزگاران به روش های مختلفی از فناوری ویدئو کنفرانس استفاده می کنند. به عنوان مثال از طریق این تکنولوژی با کارشناسان، نویسندگان کتاب های درسی یا دانش آموزان مراکز تحصیلی دیگر ارتباط برقرار می کنند و به صورت گروهی، پروژه های مختلف را انجام می دهند. همچنین در اکثر نقاط دنیا، بسیاری از اساتید به دانشجویان اجازه می دهند تا از طریق ویدئو کنفرانس در جلسات درس شرکت کنند و از این طریق دروسی که در موسسات آموزشی نزدیک به محل اقامتشان ارائه نمی شود را فراگیرند.
اطلاعات بیشتر

شرکت خدمات پاسارگاد