۵ دلیل خرید دوربین کنفرانسی IDO515U2 برای ویدئو کنفرانس

شنبه ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ , ۲۰:۴۳:۰۶ بعد از ظهر

 

۵ دلیل خرید دوربین کنفرانسی IDO515U2 برای ویدئو کنفرانس 

 

با بررسی های انجام شده بر روی دوربین ویدئو کنفرانس IDO515U2 کمپانی IPIDIO  می توان گفت این دوربین ویدئو کنفرانسی یک سیستم نوآورانه و فوق العاده است. IDO515U2 یک دوربین ویدئوکنفرانس مقرون به صرفه است و به شما اجازه می دهد که فضای جلسه ای کاملا انعطاف پذیر، چند رسانه ای و تعاملی داشته باشید.

در ادامه ۵ دلیل به عنوان اصلی ترین دلایلی که چرا سازمان شما باید برای خرید دوربین ویدئوکنفرانس سرمایه گذاری کند، ارائه شده است:

دلایل خرید IDO515U2 برند IPIDIO

1- کار با آن بسیار راحت است.

IDO515U2 یک سیستم Plug & play است که فقط به یک بار راه اندازی در کمتر از 2 دقیقه برای استفاده نیاز دارد. می توان ادعا کرد که خارج کردن تجهیزات آن از جعبه بیشتر از اتصال سیستم طول می کشد چون نیازی به پیکربندی ندارد.

2- این سیستم تجربه برگزاری کنفرانس BYOD را با تصویر بهتری ارائه می دهد.

به شرکت کنندگان در جلسه اجازه می دهد تا با وسایل شخصی خود مانند PC یا لپ تاپ با سیستم متصل شوند. دوربین ویدئو کنفرانس IDO515U2 به یک دوربین امکان چرخش ۳7۰  درجه بصورت عمودی و ۱۲۰ درجه بصورت افقی دوربین و زاویه دید 70 درجه  می باشد.

3- این سیستم با تمام نرم افزار های ویدئو کنفرانس استاندارد به طور مجازی کار می کند.

تفاوتی ندارد که سازمان شما از نرم افزار اسکایپ بیزینس، Lync, ،Cisco Jabber ،Blue Jeans Network ،Zoom   استفاده می کند یا اپلیکیشن های دیگر، IDO515U2 تجربه شما را برای برقراری ارتباط  تصویری بهبود می‌بخشد این سیستم به راحتی به هر برنامه تماس صوتی و تصویری متصل می شود.

4- این سیستم برای اتاق های کنفرانس با سایز متوسط و بزرگ کاملا مناسب است.

 دوربین کنفرانس IDO515U2 دارای قدرت زوم اپتیکال 10X و همچنین زوم دیجیتال 10X همراه با فوکوس اتوماتیک بسیار سریع که آنرا تبدیل به یک سیستم حرفه ای برای اتاق های کنفرانس متوسط و بزرگ  می نماید. هر آنچه که این سیستم انجام می دهد با وجود کوچک بودن و جمع و جور بودن  از فاکتورهای مهم این سیستم است و به خوبی از عهده آن برمی آید.

5- خرید این سیستم کاملا مقرون به صرفه است.

دوربین ویدئو کنفرانس IDO515U2 به نسبت خدماتی که ارائه می دهد، خرید مقرون به صرفه ای است. قیمت آن نسبت به سیستم های اتاق کنفرانس امروزی ارزان به شمار می‌رود. می توان گفت که IPIDIO یکی از برندهای بی رقیب و خلاق این صنعت می باشد.
همچنین در کنار این دوربین ویدئو کنفرانس شما می توانید از 2 مدل از اسپیکرفون های ویدئو کنفرانس بیسیم شرکت IPIDIO  بهره ببرید. اسپیکرفون بیسیم مدل  IDO-G2 و IDO-G3S  هردو دارای  میکروفون های 360 درجه با حساسیت بسیار بالا و صدای بسیار قوی و شفاف می باشند که طراحی و ساخته شده اند برای اتاق های کنفرانس متوسط و بزرگ و بوسیله این اسپیکرفون ها شما یک جلسه ویدئو کنفرانس به یادماندنی را برگزار خواهید نمود.

 

شرکت خدمات پاسارگاد