Video Conference Room-ترمینال تک نقطه ایترمینال تک نقطه ای

دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ , ۰۰:۴۶:۰۶ قبل از ظهر
ترمیتال ویدئو کنفرانس  مدل   H 100                      دریافت کاتالوگ                                     
     
یک سیستم ویدئوکنفرانس کامل با کیفیت HD و قیمت بسیار مناسب .  این  بهترین گزینه برای انتخاب یک ترمینال ویدئو کنفرانس می باشد.نصب و راه اندازی این سیستم بسیار سریع و آسان است .همچنین استفاده از آن به سادگی یک ارتباط تلفنی می باشد و تمامی نگهداری سیستم از راه دور و از طریق وب میسر می باشد. این سیستم با داشتن خروجی ویدئویی HD با سرعت طبیعی ، امکان نمایش دوگانه ، امکان به اشتراک گذاری مطالب به صورت دو طرفه ، دوربین گردان با قابلیت بزرگنمایی 7X و بلندگوی تعبیه شده در هاب رومیزی ، یک مجموعه کامل از ویدئو کنفرانس را به شما ارائه می نماید. همچنین این سیستم قابلیت ارسال و دریافت تصاویر پرزنت با کیفیت بالا ا به شما می دهد. تکنولوژی بکار رفته در میکروفون این سیستم باعث پردازش سیگنال صدا گشته و یک صدای طبیعی و با کیفیت عالی را ارائه می دهد. این سیستم دارای 2 سال گارانتی تعویض می باشد که از این لحاظ نیز بی نظیر است.


 

ترمینال ویدئو کنفرانس  مدل   HVC 130                                 دریافت کاتالوگ                          
 
 مدل HVC130  با  هزینه اندک راه حل های کاملی برای یک  کنفرانس ویدئویی برای چندین نفر در یک زمان را ارائه می دهد. Aver  تمامی این راه حل ها رابوسیله یکسری نرم افزار که بصورت دستی  بر روی سیستم قابل افزوده شدن می باشد به شما ارائه می دهد. مانند نرم افزار محتوای صفحه ، نرم افزار اشتراک گذاری محتوای PC بصورت Wire less  ، نرم افزارVC Link  و نرم افزار APP منحصر به فرد شرکتAVer که بوسیله آن شما می توانید فورا تصاویر زنده و عکس های فوری تلفن همراه خود را به اشتراک بگذارید.همچنین از طریق ارتباط بین میکروفون های پرقدرت که همانند زنجیر به یکدیگر مرتبط هستند، شما می توانید صدا را با وضوح بیشتری در اتاق های کنفرانس که حتی مساحت بزرگتری دارند شنیده و به طرز عجیبی از آن لذت ببرید.

     

ترمیتال ویدئو کنفرانس  مدل   EVC 100                                 دریافت کاتالوگ                                          

مدل EVC100 یک سیستم ویدئو کنفرانس  HD جدید از شرکت AVer  می باشد. این سیستم با یک دوربین 2 مگاپیکسل با لنز واید  88 درجه و بزرگنمایی دیجیتالی چهار برابر و هزینه اندک یک سیستم ایده آل جهت اتاق های کنفرانس کوچک و یا اتاق مدیران می باشد. همچنین این سیستم قابلیت ارسال و دریافت تصاویر پرزنت با کیفیت بالاHD و بصورت Realtime را برای شما فراهم می آورد. تکنولوژی استفاده شده در میکروفون این سیستم قادر است سیگنالهای صوتی دریافتی را پردازش کرده و یک صداتی واقعی با کیفیت بالا را ارسال نماید.

  

ترمیتال ویدئو کنفرانس  مدل   EVC 130                             دریافت کاتالوگ                                                   
 
مدل EVC130یک سیستم ویدئو کنفرانس  Full HD جدید از شرکت AVer  می باشد. این سیستم با یک دوربین 2 مگاپیکسل با لنز واید  88 درجه و بزرگنمایی دیجیتالی چهار برابر و هزینه اندک یک سیستم ایده آل جهت اتاق های کنفرانس کوچک و یا اتاق مدیران می باشد. همچنین این سیستم قابلیت ارسال و دریافت تصاویر پرزنت با کیفیت بالاHD و بصورت Realtime را برای شما فراهم می آورد. تکنولوژی استفاده شده در میکروفون این سیستم قادر است سیگنالهای صوتی دریافتی را پردازش کرده و یک صداتی واقعی با کیفیت بالا را ارسال نماید. از دیگر قابلیت های این مدل ضبط جلسه کنفرانس بر روی یک حافظه فلش و یا یک هارد اکسترنال می باشد.
ترمیتال ویدئو کنفرانس  مدل   EVC 130P                              دریافت کاتالوگ                                             
مدل EVC130Pیک سیستم ویدئو کنفرانس  Full HD جدید از شرکت AVer  می باشد. این سیستم با یک دوربین 2 مگاپیکسل با لنز واید   و بزرگنمایی اپتیکال بسیار زیاد 16 برابر و هزینه اندک یک سیستم ایده آل جهت اتاق های کنفرانس بزرگ می باشد. همچنین این سیستم قابلیت ارسال و دریافت تصاویر پرزنت با کیفیت بالاHD و بصورت Realtime را برای شما فراهم می آورد. تکنولوژی استفاده شده در میکروفون این سیستم قادر است سیگنالهای صوتی دریافتی را پردازش کرده و یک صداتی واقعی با کیفیت بالا را ارسال نماید. از دیگر قابلیت های این مدل ضبط جلسه کنفرانس بر روی یک حافظه فلش و یا یک هارد اکسترنال می باشد.

 

 

 

 

 

  

 

شرکت خدمات پاسارگاد